ESS Oversized Crew FL v:2374596

Opprinnelig pris var: 499.00 kr.Nåværende pris er: 149.70 kr.
Til kassen
SKU: DIOQSDC0956667533701
Category:

Beskrivelse

En oversized genser for kvinner fra PUMA, perfekt for hverdagsbruk. ESS Oversized Crew FL tilbyr komfort og stil slik at du kan slappe av.Dette stilige plagget har et karakteristisk broderi med Cat-logo, som gir en unik touch til garderoben din. Designet med ribbede mansjetter og kant, sikrer det en komfortabel passform. Laget av en blanding av bomull og resirkulerte materialer, kombinerer det bærekraft med mote.Materiale: 40% Bomull, 34% Resirkulert Polyester, 26% Resirkulert BomullBroderi med Cat-logoRibbede mansjetter og kant40% Bomull34% Resirkulert Polyester26% Resirkulert Bomull

Related products